کد خبر: 1123183 A

مسئول طرح واکسیناسیون بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت: تاکنون ۲۲ هزار نفر از ساکنان مناطق حاشیه و کم برخوردار مشهد مقدس زیر پوشش واکسیناسیون قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا از مشهد، مسئول طرح واکسیناسیون بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با بیان اینکه برنامه واکسیناسیون ساکنان مناطق حاشیه شهر مشهد از هفته پایانی مرداد ماه در هشت منطقه آغاز شده است اظهار کرد: تا کنون و با گذشت کمتر از دو هفته از فعالیت این پایگاه‌ها حدود ۲۲ هزار دوز تزریق واکسن صورت گرفته است.

محمد مقضی با بیان اینکه همه افراد بالای ۴۰ سال (متولدین ۱۳۶۰ و قبل از آن) ساکن در این مناطق طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی مشهد واجد دریافت واکسن هستند خاطر نشان کرد: این افراد همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ می‌توانند با مراجعه به نزدیکترین پایگاه واکسیناسیون در یکی از مناطق سیدی، التیمور، گلشهر، رباط طرق، رسالت، امام هادی، توس و شهرک مهرگان واکسن خود را دریافت کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: با فعالیت ۹۶ تیم واکسیناسیون در ۴۸ محله شهر مشهد بتوان در مدت یکماه بخش قابل توجهی از افراد ساکن در مناطق حاشیه‌ای شهر را با تزریق دوز اول واکسن کرونا ایمن سازی نمود و در مهرماه با تزریق دوز دوم فرایند واکسیناسیون تکمیل شود.

انتهای پیام/
جامعه پزشکی خراسان رضوی شهروند مشهد واکسیناسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر