کد خبر: 1122898 A

فرمانده انتظامی هرمزگان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان 11 نفر عاملان فروش اقلام دارویی خارج از چرخه توزیع شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری اظهار کرد: مامورین پلیس امنیت عمومی استان در راستای مقابله جدی با هرگونه تهیه و توزیع داروی خارج از چرخه توزیع با انجام اقدامات فنی اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی و گشت زنی های هدفمند پنهان و آشکار در صنوف و محلات مختلف شهرستان بندرعباس یک محل دپو و احتکار اقلام پرشکی و بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا را در یکی از محلات این شهرستان شناسایی و موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار داد. 

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی با تشکیل اکیپی به محل مورد نظر اعزام و با توجه به شرایط کمیاب دارویی در کشور و استان در بازرسی دقیق از یک بنگاه معاملاتی ملکی تعداد 11 هزار و 152 قلم انواع آمپول و قرص های کمیاب که جهت فروش با قیمت بالا و خارج از چرخه احتکار شده بودند کشف کردند. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش داروهای قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان مربوطه، 13 میلیارد ریال عنوان کرده و گفت: در این رابطه ضمن شناسایی و دستگیری عامل اصلی توزیع و فروش خارج از چرخه دارو و واکسن کرونا، تعداد 10 نفر دیگر از رابطین و فروشندگان داروی قاچاق دستگیر و جهت انجام تحقیقات تکمیلی به یگان انتقال داده شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان ضمن برخورد قاطع پلیس با احتکار کنندکان کالا از مردم در خواست کرد: در صورت آگاهی از هر گونه اقدام به قاچاق، مراتب را به فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/
دارو شناسایی و دستگیر ماموران پلیس امنیت هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر