کد خبر: 1122736 A

فرماندار شهرستان نیشابور گفت: امسال در هفته دولت ۱۱۱ پروژه عمرانی در بخش های صنعتی، تامین آب شرب، کشاورزی، توسعه شهری و روستایی، برق و گازرسانی به روستاها با اعتباری افزون ۱۸۵۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا قامتی با گرامیداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر و آغاز هفته دولت افزود: ۱۱۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات پروژه های هفته دولت از محل اعتبارات دولتی (ملی، استانی و منابع داخلی) و ۷۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات فوق از محل تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

وی اظهار داشت: در هفته دولت دو پروژه اکسید آهن و بازیافت فولاد با سرمایه گذاری بخش خصوصی با اعتبار ۶۰۱ میلیارد ریال و پروژه خوشبو کننده آرمان شیمی بینالود با اعتبار ۴۲ میلیارد ریال در بخش صنعت مورد بهره برداری قرار می گیرد. 

قامتی ادامه داد: افتتاح ۹ طرح آبرسانی و اصلاح شبکه های توزیع  آب و جمع آوری فاضلاب در سطح شهر و روستا با اعتبار ۱۶۹ میلیارد ریال، افتتاح ۱۶ پروژه شهری توسعه فضای سبز، آسفالت معابر، جدول گذاری و جداسازی آب شرب از منابع آبیاری فضای سبز ۳۱۸ میلیارد ریال از جمله پروژه های قابل افتتاح در این هفته است.

مقام عالی دولت در نیشابور همچنین اعلام کرد: ۴ پروژه گازرسانی به روستاهای بخش سرولایت با اعتبار ۱۲۴ میلیارد ریال، ۱۳ پروژه نوسازی مدارس با مشارکت خیرین و اعتبارات دولتی با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال، ۵ پروژه بهسازی شبکه های توزیع برق با اعتبار ۲۴۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که در این هفته مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی همچنین از افتتاح ۴ پروژه اصلاح سیستم های آبیاری کشاورزی با اعتبار ۳۸ میلیارد ریال، ۲۷ پروژه توسعه فضاهای روستایی با اعتبار ۵۱ میلیارد ریال در سطح روستاهای شهرستان و ۲۹ پروژه مخابراتی با اعتبار ۳۴ میلیارد ریال خبر داد.

انتهای پیام/
برق تسهیلات بانکی دولت شهری و روستایی کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر