کد خبر: 1122734 A

در روزهای ابتدایی شهریور ماه سال جاری واکسیناسیون نزدیک به پنج هزار نفر از کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه طرح واکسیناسیون کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و زنجیره تامین و مساعدت وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مشهد و نیشابور، امکان واکسیناسیون کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان از دوم شهریور ماه فراهم شد. 

مدیر واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ایران خودرو خراسان گفت: در اولین روز این طرح ١۴۶ نفر از کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان دوز اول واکسن خود را دریافت کردند و با ظرفیت سازی های انجام شده، این روند با سرعت بیشتری در شرکت ایران خودرو خراسان ادامه خواهد یافت و با امید به خدا طی روزهای آینده همه کارکنان شرکت دوز اول واکسن را دریافت خواهند کرد.

مجید سعادت اولویت تزریق واکسن را بر اساس رده سنی همکاران عنوان کرد و افزود: در مرکز تزریق واکسن شرکت ایران خودرو خراسان از انواع واکسن های موجود در کشور استفاده می شود و همکاران می توانند نوع واکسن دریافتی را خودشان انتخاب کنند. 

وی با تقدیر از پیگیری های انجام پذیرفته گروه صنعتی ایران خودرو اظهار کرد: با آغاز همه گیری بیماری کرونا همواره تلاش کردیم تا ضمن صیانت از سلامت همکاران و خانواده هایشان، شرایط را برای ایجاد محیط امن کاری فراهم آوریم و این موضوع در تمامی این مدت سرلوحه امور بوده است.

سعادت، واکسیناسیون را در جهت افزایش ایمنی جمعی و پیشگیری از ابتلا تاثیرگذار دانست و تصریح کرد: با اجرای این طرح محیط کاری امن برای حضور گسترده همکاران در شرکت فراهم می شود که باعث افزایش تولید در نیمه دوم سال و تحقق برنامه های سال ١۴٠٠ شرکت ایران خودرو خراسان و شعار سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها خواهد بود. 

انتهای پیام/
ایران خودرو دانشگاه علوم پزشکی سلامت واکسیناسیون وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر