کد خبر: 1122708 A

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس گفت: نیاز به پاکسازی اساسی در ورودی شمالی شهر بندرعباس به عنوان اصلی‌ترین ورودی شهر انجام شده است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، پوریا دروار با بیان اینکه ورودی های شهر بندرعباس باید زیبا و خالی از هرگونه زباله و نخاله باشد، اظهار کرد: با توجه به وجود حجم قابل توجهی از زباله و نخاله در این محدوده، کار پاکسازی این ورودی‌ها در حال  انجام است.

وی با اشاره به اینکه طی پاکسازی انجام شده بیش از 30 تن زباله و نخاله از این ورودی جمع‌آوری شده است، تصریح کرد: سایر ورودی‌های بندرعباس نیز در ادامه این عملیات پاکسازی می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس ادامه داد: زیباسازی ورودی شهر همان اندازه اهمیت دارد که خیابان ها و معابر شهر مورد توجه است.

دروار گفت: بندرعباس دارای چهار ورودی از سمت شمال، شرق و غرب است که بعد از پاکسازی ورودی اصلی شمالی شهر سایر ورودی‌ها نیز در ادامه پاکسازی خواهند شد.

وی با اشاره بر اینکه متاسفانه برخی از کسبه و رانندگان وسایط نقلیه زباله را در ورودی شهر رها می‌کنند، تصریح کرد: هر چند محل هایی جهت تخلیه زباله در بعضی از ورودی ها تعبیه شده، اما متأسفانه گاهی اوقات زباله ها در حاشیه جاده اصلی رها می‌شود.

دروار در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با فرهنگ سازی، آموزش و رعایت بیشتر از سوی شهروندان، شاهد کاهش این مشکل در ورودی‌های شهر باشیم.

انتهای پیام/
جاده زباله شهرداری فرهنگ سازی ورودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر