کد خبر: 1121310 A

رئیس بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: برای ارائه خدمات درمانی به بیماران مبتلا به کرونا در این بیمارستان، ۳ بخش درمانی افزوده شده و ۴۶ تخت جدید هم اختصاص یافته است.

به گزارش ایلنا از مشهد، سید محمد موسوی گفت: ۳ بخش با ظرفیت ۳۱ تخت بستری افتتاح شده که به همراه بخش اطفال (با ظرفیت ۱۵ تخت) و مجموع ۴۶ تخت، به بیماران کرونایی اختصاص یافت.

موسوی اظهار کرد: بار دیگر تجلی یک انقلاب از جنس عشق و ایثار مضاعف در حوزه سلامت و در ایام بحران کرونا در بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد رقم خورد و در آستانه روز پزشک بخش‌های جدید این مرکز درمانی با ظرفیت ۳۱ تخت فعال شد.

وی افزود: این بخش‌ها شامل مراقبت‌های ویژه جراحی قلب با ظرفیت ۱۰ تخت، پست آنژیو با ظرفیت ۹ تخت و ریکاوری با ظرفیت ۱۲ تخت بوده که در این روز‌ها به جهت حجم بالای بیماران کرونایی به عنوان بخش‌های کرونایی خدمات‌رسانی دارند.

رئیس بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد یادآور شد: پیش از این نیز بخش اطفال این مرکز درمانی با ظرفیت ۱۵ تخت به بیماران داخلی کوویدی اختصاص یافت و بیماران کرونایی در این بخش با پوشش دهی پزشکان اطفال پذیرش می‌شوند.

موسوی تصریح کرد: در این روز‌ها به جز بخش اطفال، بخش مراقبت‌های ویژه جراحی قلب با ظرفیت ۱۰ تخت تبدیل به ICU تنفسی، بخش پست آنژیو با ظرفیت ۹ تخت تبدیل به بخش حاد تنفسی و بخش ریکاوری با ظرفیت ۱۲ تخت اتاق عمل زنان تبدیل به بخش حاد تنفسی تبدیل شده‌اند.

انتهای پیام/
بیمارستان پزشک عشق مشهد هاشمی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر