کد خبر: 1121275 A

با همکاری سپاه ناحیه شهرستان؛

ظهر امروز (دوشنبه اول شهریور) همزمان با روز پزشک دومین مرکز واکسیناسیون دامغان با حضور مسئولان شهرستانی و دانشگاه علوم پزشکی سمنان در سالن مدیریت بحران شهرداری آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا از سمنان، سرهنگ محمدحسین تقی پور فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی دامغان با مشارکت حداکثری تمامی نهادها و سازمان ها به سرانجام رسید.

وی سرعت بخشیدن به واکسیناسیون شهروندان دامغانی را از اهداف راه اندازی این مرکز دانست و افزود: درصدد هستیم واکسیناسیون خودرویی را در این مرکز فعال نماییم.

تقی پور ادامه داد: 50 گروه جهادی و حمایتی اعلام آمادگی کردند تا شهروندانی که توانایی حضور در مراکز واکسیناسیون ندارند به این مرکز هدایت و واکسینه شوند.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان به مشکلات فعلی شهروندان در حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و یادآور شد: مهم‌ترین مشکل شهرستان دامغان درمان سرپایی بیماران است و عدم وجود درمانگاه های تخصصی و پلی کلینیک نیز این مشکلات را دو چندان کرده است.

وی با تاکید بر حفظ پروتکل های بهداشتی توسط مردم تصریح کرد: سپاه ناحیه شهرستان آمادگی کامل دارد تا در کنار دانشگاه علوم پزشکی سمنان برخی از نیازهای بهداشت و درمان را مرتفع نماید.

یادآور می شود؛ چند روز گذشته خبرگزاری ایلنا سمنان از ازدحام جمعیت و تجمع شهروندان مقابل تنها مرکز واکسیناسیون دامغان با عنوان «کمبود دوز دوم واکس برکت و سینوفارم در مرکز واکسیناسیون دامغان» خبر داده بود و معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دامغان وعده افتتاح دومین مرکز واکسیناسیون را تا هفته آینده اعلام کرد که محقق شد.

 

انتهای پیام/
دانشگاه علوم پزشکی سمنان فرمانداری دامغان واکسیناسیون کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر