کد خبر: 1121266 A

مدیرکل بیمه سلامت استان:

مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین گفت: باتوجه به مصوبه ستاد کرونای استان افرادی که دارای دفترچه بیمه سلامت و روستایی هستند می‌توانند در صورت بستری در بیمارستان‌های بخش خصوصی، دذولتی، تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی از خدمات بیمه بهره مند شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، قاسم بهرامی با اشاره به پوشش بیمه‌ای درمان بیماران مبتلابه کرونا در بیمارستان‌ها بستری هستند گفت: باتوجه به مصوبه ستاد کرونای استان افرادی که دارای دفترچه بیمه سلامت و روستایی هستند می‌توانند در صورت بستری در بیمارستان‌های بخش خصوصی، دذولتی، تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی از خدمات بیمه بهره‌مند شوند.

مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین ادامه داد: بیمه سلامت در هزینه‌های بستری 90 درصد تعرفه دولتی و در بستری موقت نیز 70 درصد تعرفه دولتی  را پوشش می‌دهد.

وی تاکید کرد: تمام افراد دارای دفترچه بیمه سلامت و روستایی می‌توانند از خدمات بیمه‌ای برای درمان کرونا بهره برده و در این زمینه نگرانی وجود ندارد و مشکل افرادی که به علت محاسبه تعرفه آزاد به بیمه سلامت مراجعه کرده بودند نیز پیگیری و رفع ابهام شد.

بهرامی گفت: خواستار این هستیم که مدیران بیمارستان‌های استان در تمام بخش‌ها همکاری خود را ادامه دهند تا دغدغه‌ها و نگرانی افراد در درمان کرونا کاهش پیدا کند؛ همچنین لازم است مردم نیز شیوه نامه‌های بهداشتی  را  رعایت کنند تا بار بیماری کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/
استان قزوین بیمارستان پوشش تامین اجتماعی سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر