کد خبر: 1121180 A

معاون شهردار خبر داد:

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: به‌مناسبت گرامیداشت سالروز پزشک و تجلیل از پرچم‌داران حوزه بهداشت و درمان، تصویر ۱۶ شهید مدافع سلامت مشهد در میادین و تقاطع‌های اصلی شهر اکران شد.

به‌گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سیدمجتبی منتظری ضمن گرامیداشت یاد شهدای مدافعان سلامت بیان کرد: از تاریخ ۲۹ مردادماه، تعداد ۴۲ قاب تصویر شهری با عکس شهدای مدافعان سلامت در سطح مناطق ۱۳گانه اکران شده است. این قاب‌ها تصویر ۱۶ نفر از چهره‌های برجسته حوزه سلامت، بهداشت و درمان با شعار «مدافعان سلامت؛ ایران قدردان شماست» را به‌نمایش گذاشته است. 

وی در ادامه افزود: پزشکان و فعالان حوزه سلامت، بهداشت و درمان رسالت سنگینی در قبال جامعه به‌عهده دارند و در این راستا سلامتی خود را در طَبَق اخلاص گذاشته‌اند که این اقدام در نوع خود ارزشمند و ستودنی است. 

معاون شهردار مشهد تصریح کرد: امسال سالروز گرامیداشت پزشک مقارن با ماه محرم و عزای سالار و سرور شهیدان است. به‌روح والای این عزایران که به‌فرهنگ ایثار و شهادت شکوهمندی و ارزش بخشیده‌اند درود می‌فرستیم و از مردم شریف و مومن مشهد تقاضا داریم که به‌احترام زحمات بسیار پزشکان و پرستاران کشورمان، اهتمام ویژه‌ای در ‌رعایت توصیه‌های بهداشتی و پزشکی در این روزهای حساس داشته باشند. 

انتهای پیام/
پزشک حوزه بهداشت و درمان سلامت شهرداری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر