کد خبر: 1121153 A

سرپرست شهرداری ارومیه با بیان اینکه تمامی رانندگان حمل و نقل عمومی این شهر علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند، گفت: تاکنون بیش از ۷۰ درصد این رانندگان واکسینه شدند.

به گزارش ایلنا، غلام رضا عدل دوست در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه از آغاز همه گیری ویروس کرونا تاکنون،  هفت نفر از پرسنل شهرداری ارومیه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند، بیان کرد: پیگیر واکسیناسیون تمام پرسنل شهرداری علیه ویروس کووید ۱۹ هستیم.

وی با بیان اینکه اولویت واکسیناسیون پرسنل شهرداری ارومیه با گروه های پرخطر چون پرسنل غسال‌خانه، پاکبانان و همچنین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بود، اظهار داشت: سایر پرسنل شهرداری نیز در ادامه با پیگیری و هماهنگی های لازم با دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی واکسینه می شوند.

عدل دوست با اشاره به واکسیناسیون پاکبانان شهرداری ارومیه، گفت: واکسیناسیون پاکبانان بالای ۵۰ سال و پاکبانان ۴۰ تا ۵۰ سال با همکاری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین واکسیناسیون کامل پرسنل غسال خانه باغ رضوان ارومیه نیز در برابر کرونا صورت گرفته است.

سرپرست شهرداری ارومیه با اشاره به روند واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: ۸۰ درصد رانندگان آژانس های تلفنی شهری نیز علیه بیماری کرونا واکسینه شده اند.

عدل دوست با اشاره به اینکه تمامی رانندگان حمل و نقل عمومی این شهر علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند، گفت: تاکنون بیش از ۷۰ درصد این رانندگان واکسینه شدند.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی حمل و نقل عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرداری ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر