کد خبر: 1120877 A

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری 2 سارق زورگیر که با تهدید چاقو اقدام به زورگیری و سرقت گوشی تعدادی از شهروندان این شهرستان کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، سرهنگ علی قاسم پور در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت به روش زورگیری در منطقه مرکزی کرج؛ بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 12 چمران قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام و در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد فردی داخل خیابان در حال تردد بوده که در این حین دو نفر به سمت وی آمده و با تهدید چاقو اقدام به سرقت گوشی همراه و وجه نقد وی کرده و به سرعت متواری شدند.

وی افزود: با اعلام مشخصات سارقان توسط مالباخته، مشخص شد این دو نفر از سارقان سابقه دار سطح حوزه می باشند که در ادامه با انجام اقدامات پلیسی محل اختفای آنان شناسایی و با تشکیل تیم عملیاتی ماموران به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری هر دو سارق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود: در بازجویی به عمل آمده سارقان به بزه ارتکابی خود مبنی بر چندین فقره سرقت اعتراف که در این خصوص پرونده تشکیل و به پلیس آگاهی استان ارسال شد.

انتهای پیام/
سارقان زورگیر فرمانده انتظامی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر