کد خبر: 1120778 A

دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد از دستگیری سارقان مسلح طلافروشی پلدختر خبرداد.

به گزارش ایلنا، داریوش  شاهون‌وند ظهر امروز در حاشیه عملیات گرداندان سارقان مسلح در سطح محلات شهر خرم‌آباد در جمع خبرنگاران  این شهرستان با  اشاره به برخورد قاطع سیستم قضایی استان با عاملان سرقت‌های مسلحانه اظهار داشت: با توجه  به هشدارهای سیستم قضایی و مراجع  انتظامی استان با سارقان مسلح  که سبب خدشه‌دار کردن نظم و امنیت عمومی مردم می شود  قاطعانه برخورد می‌شود.

وی افزود: متاسفانه طی ماه‌های اخیر شاهد سرقت‌های مسلحانه به نحوه‌های گوناگون در سطح استان بودیم و همچنین سیزدهم مرداد ماه امسال یک مورد سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شهرستان  پلدختر به وقوع پیوست که نگرانی و احساس نا امنی را در جامعه بیشتر کرده بود در همین راستا  برخورد با عوامل این سرقت‌ها به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

دادستان عنوان کرد: خوشبختانه نیروی انتظامی در راستای شناسایی عوامل سرقت‌های مسلحانه بیش از توان واقعی  بابکارگیری تمامی سیستم‌های اطلاعاتی  اقدام به شناسایی سارقان مسلح کرد. 7 نفر از سارقان مسلح  طلا فروشی شهرستان پلدختر و 5 فقره سرقت در  خرم‌آباد، دورود و الشتر شناسایی و دستگیر کردند.

وی بیان کرد: مجازات سارقان مسلح دستگیر شده  به اتهام محاربه با اشد مجازات که اعدام است برای آنها تعیین خواهد کرد و جلسات دادرسی این متهمان به صورت علنی است.

انتهای پیام/
انقلاب جامعه شناسایی و دستگیر نظم و امنیت دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر