کد خبر: 1120558 A

معاون فرماندار آبیک:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آبیک گفت: در حال حاضر 54 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های آبیک بستری هستند که هشت نفر از آن‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی اکبر رشوند با اشاره به روند اجرای واکسیناسیون در شهرستان آبیک گفت: تاکنون ۲۱ هزار و ۹۸۰ دوز واکسن برای افراد بالای ۵۰ سال در این شهرستان تزریق شده که شامل ۱۶ هزار و ۲۸۹ دوز اول و پنج هزار و ۶۹۱ دوز دوم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آبیک ادامه داد: در حال حاضر تزریق واکسن کرونا برای افراد بالای 50 سال در این شهرستان که بیش از 45 هزار نفر هستند بدون هیچ مشکلی درحال انجام است و پس از اعلام گروه‌های سنی جدید از سمت وزارت بهداشت روند واکسیناسیون این افراد آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 54 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های آبیک بستری هستند عنوان کرد: هشت بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارند و با افزایش تست‌های مثبت و تعداد بیماران مبتلا به کرونا و ظرفیت بخش آی سی یو بیمارستان‌های آبیک تکمیل شده است.

این مقام مسئول افزود: تعداد افراد فوت شده بر اثر ابتلا به کرونا از سه نفر در تیر ماه به 16 نفر در مرداد ماه رسیده و طی یک هفته هفت نفر را به دلیل این بیماری از  دست دادیم.

رشوند گفت: باتوجه به روند صعودی بیماری کرونا و سرعت بالای انتشار کرونای دلتا رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بیش از گذشته صرورت دارد.

انتهای پیام/
بیمارستان درمان فرماندار فوت وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر