کد خبر: 1120029 A

استاندار هرمزگان خواستار شد؛

استاندار هرمزگان گفت: مراجعان به بیمارستان‌ها و همراهان بیماران نیز باید اصول فنی و دستورالعمل‌های پزشکی را رعایت کنند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، فریدون همتی پس از بازدید از بیمارستان خلیج فارس بندرعباس و گفت وگو با کارکنان، مراجعین و همراهان بیماران در این بیمارستان، عنوان کرد: با توجه به حجم بالای مراجعات به بیمارستان‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا و انتظاراتی که وجود دارد، باید در همه بیمارستان‌ها، افرادی برای گفت و گو، شنیدن و رسیدگی به درخواست‌های مراجعه کنندگان و ارائه توضیح و رفع ابهامات، حضور داشته باشند.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های کادر درمان و بهداشت، پزشکان، پرستاران، مسئولان و کارکنان بیمارستان‌ها، ادامه داد: این بزرگواران در حال جهاد و فداکاری شبانه‌روزی برای ارائه خدمات به مردم و درمان بیماران مبتلا به کرونا هستند.

استاندار هرمزگان افزود: مراجعان به بیمارستان‌ها و همراهان بیماران نیز باید اصول فنی و دستورالعمل‌های پزشکی را رعایت کنند.

همتی تصریح کرد: از مردم شریف هرمزگان می‌خواهیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به کاهش شیوع بیماری کرونا در استان کمک کنند و با کاهش شیوع این بیماری، بیمارستان‌ها نیز می‌توانند خدمات بهتری به مردم ارائه دهند.

وی با اشاره به سطح وسیع شیوع بیماری کرونا و افزایش بیماران که موجب مراجعات بسیار به بیمارستان‌ها شده است، گفت: با همکاری، همراهی و اتکا به فرهنگ و همدلی خوب مردم در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه با استفاده از ماسک، عدم حضور تجمعات و دورهمی ها، نرفتن به اماکن شلوغ و بیشتر ماندن در خانه، شیوع بیماری کرونا کاهش خواهد یافت.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: مردم بزرگوار همه جوانب احتیاط و اصول بهداشتی را برای پیشگیری از بیماری کرونا، رعایت کنند.

انتهای پیام/
ارائه خدمات به مردم بیمارستان خلیج فارس درمان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر