کد خبر: 1119690 A

واکنش استاندار خراسان رضوی به برخورد عوامل شهرداری مشهد با یک شهروند؛

استاندار خراسان رضوی نسبت به برخورد عوامل شهرداری مشهد با یک شهروند که در حال جمع‌آوری ضایعات بود، واکنش نشان داد و خواهان دلجویی توسط مسببان این امر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدصادق معتمدیان با اشاره به نشر کلیپی در فضای مجازی با موضوع برخورد عوامل شهرداری مشهد با شهروندی که در حال جمع‌آوری ضایعات بود، اظهار کرد: حفظ کرامت و حرمت تک تک شهروندان شریف ما در شهر امام مهربانی‌ها،  مورد تاکید است و همه دستگاه‌ها باید این امر را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند. 

وی خواستار پیگیری اتفاق صورت گرفته شد و خاطرنشان کرد: ضرورت دارد شهرداری مشهد نسبت به اتفاق صورت گرفته از شهروند شریف دلجویی کند و حتی المقدور شرایطی را فراهم کند تا از شهروندانی که به دلیل مشکلات اقتصادی شدید روی به چنین مشاغل سختی می‌آورند، حمایت مادی و معنوی صورت گیرد.

معتمدیان با بیان اینکه رعایت قانون و اخلاق اسلامی در برخورد با اشخاص باید مد نظر همه کارکنان دستگاه‌های اجرایی باشد، تاکید کرد: چه در دستگاه‌های اجرایی، چه در محافل عمومی و شهری همه مدیران و پرسنل آن‌ها باید بدانند که مردم ولی نعمت ما هستند و هر آنچه آبرو و عزت داریم به واسطه حمایت‌ها و همراهی‌های مردم است. 

انتهای پیام/
ایران اسلامی خراسان رضوی شهرداری شهروند مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر