کد خبر: 1119622 A

جانشین فرمانده انتظامی استان از اعمال قانون 313 دستگاه خودرو در مبادی ورودی و خروجی در اجرای طرح ممنوعیت تردد در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سرهنگ مهرداد مشوق اظهار کرد: با توجه به شیوع و گسترش موج جدید بیماری مرگبار کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری و حفظ جان شهروندان، در اجرای ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا و تصمیمات مسئولان استانی، طرح ممنوعیت تردد و خروج پلاک های بومی از استان و ورود پلاک های غیر بومی به استان از مورخه 24 مردادماه در استان اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح در48 ساعت گذشته تعداد 689 دستگاه خودرو پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان توسط پلیس و همکاری دستگاه های مسئول متوقف و به استان های مبدا بازگردانده شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه در این طرح تعداد 108 نفر نیروی انتظامی در 9 نقطه از استان به کارگیری شدند تصریح کرد: به یک هزار و 835 نفراز شهروندان و رانندگان توسط مأموران پلیس راه تذکر زبانی داده شده است.

این مقام انتظامی استان عنوان کرد: در این طرح، 44 دستگاه خودرو به مبلغ 500 هزار تومان و 269 دستگاه خودرو به مبلغ یک میلیون تومان توسط عوامل پلیس و دوربین های ثابت اعمال قانون شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که کلیه تدابیر و محدودیت های وضع شده در راستای حفظ سلامت جامعه بوده و همه بایستی خود را تابع دستورات بهداشتی ستاد مقابله با کرونا بدانیم از هموطنان خواست: به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری، مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را جدی بگیرند و با خدمت‌گزاران خود در نیروی انتظامی همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/
خودرو فرمانده انتظامی استان قانون هرمزگان اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر