کد خبر: 1118877 A

رئیس ستاد کرونای بوئین زهرا:

رئیس ستاد کرونای شهرستان بوئین زهرا گفت: تمام مبادی ورودی و خروجی شهرهای این شهرستان مسدود و تردد فقط از یک مسیر مجاز خواهد بود و نیروی انتظامی و بسیج از ورود خودروهای غیربومی جلوگیری خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مصطفی آقاعلی با اشاره به محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان بوئین زهرا گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی کرونا شهرستان بوئین زهرا از امروز در تعطیلی مطلق قرار خواهد گرفت.

رئیس ستاد کرونای شهرستان بوئین زهرا افزود: تمام مبادی ورودی و خروجی شهرهای شهرستان مسدود و تردد فقط از یک مسیر مجاز خواهد بود و نیروی انتظامی و بسیج از ورود خودروهای غیربومی جلوگیری خواهند کرد.

وی عنوان کرد: همچنین تردد خودروها از ساعت ۲۳ تا ۴ بامداد مطلقا ممنوع بوده و خودروهای متخلف مبلغ ۲ میلیون تومان جریمه خواهند شد.

فرماندار شهرستان بوئین زهرا در خصوص تعطیلی ادارات و واحدهای صنفی اظهار کرد: کلیه ادارات، بانک‌ها و اصناف شهرستان تعطیل بوده و تنها ۹ گروه شغلی شامل نانوایی، قصابی، سوپرمارکت و فروشگاه‌های موادغذایی، میوه و سبزی فروشی‌ها، حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری، داروخانه‌ها، رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا فقط به صورت بیرون بر تا ساعت ۲۳ شب مجاز به فعالیت هستند.

آقاعلی خاطر نشان کرد: برگزاری هرگونه مراسم عزاداری در مراسم سربسته و دسته روی هیئت‌ها مطلقا ممنوع است و عزاداری در محیط باز به مدت ۲ ساعت با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی بلامانع است.

 

 

انتهای پیام/
بسیج فرماندار شهرستان میوه و سبزی نیروی انتظامی بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر