کد خبر: 1118838 A

استاندار خراسان رضوی به صورت سرزده از اورژانس بیمارستان قائم مشهد بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی به صورت سرزده از اورژانس بیمارستان قائم مشهد بازدید کرد و با حضور در بخش بستری بیماران کرونایی در جریان آخرین وضعیت درمان بیماران درگیر با کووید ۱۹ قرار گرفت.

معتمدیان در حاشیه این بازدیدها ضمن گفت‌وگو با همراهان برخی بیماران، دستور رسیدگی و تامین نیازهای بستری شدگان را تا طی شدن دوران بهبودی صادر کرد.

استاندار خراسان رضوی با توجه به برگزاری مستمر جلسات قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا استان تا پایان تعطیلات سراسری، دستور ایجاد محدودیت تردد در ییلاقات طرقبه و شاندیز را صادر کرد و تاکید داشت تا با رستوران‌های متخلف ضمن پلمپ بدون اغماض برخورد شود.

معتمدیان طی روزهای اخیر به شکل مرتب نشست‌هایی با روسای بیمارستان‌های دولتی، خصوصی و همچنین نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای داشت که خروجی این جلسات، تسهیل تامین بدون مشکل داروهای بیماران و تامین تخت‌های بیمارستانی بود.

 با توجه به اینکه کانون اصلی آلودگی در استان شهر مشهد است، روند بازدیدهای سرزده و شبانه استاندار خراسان رضوی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این شهر برای رصد لحظه‌ای اوضاع و وضعیت درمان بیماران ادامه دارد.

انتهای پیام/
بیمارستان تعطیلات خراسان رضوی مشهد طرقبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر