کد خبر: 1118678 A

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب از زایمان موفق 15 مادر باردار کرونایی در 4 ماهه نخست سال خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، یدالله رئیسی ماکیانی گفت: در 4 ماهه نخست سال تعداد 58 مادر باردار کرونایی در بیمارستان وجود داشته که از این تعداد 15 مادر باردار زایمان موفق و 43 مادر باردار که ماههای پایانی بارداری بودند با مراقبت مامایی در بخشهای کرونایی سلامتیچی کامل خود را بدست آورده و در منزل و تحت مراقبت و قرنطینه هستند و خوشبختانه حال تمامی مادران مثبت کووید خوب ارزیابی شد و در سلامت کامل بسر می برند.

ندا بهاری کارشناس و مسئول زایشگاه تصریح کرد: در ماه گذشته تنها 6 مادر باردار که موعد مقرر زایمان داشتند و در بخشهای کووید بستری بودند خوشبختانه با بستری به موقع این مادران حال همگی مادران خوب و نوزادان سالم زایمان کردند.

وی افزود: برخی از ماداران به دلیل وجود کرونا پس از زایمان هنوز تحت مراقبت در بیمارستان و قرنطینه هستند که به زودی ترخیص می شوند.

بهادری از مادران باردار خواست که مراقبت های دوران بارداری را رعایت کرده و با توجه به شیوع کرونای دلتا به شدت مراقبت کنند که گرفتار این بیماری نشوند و جان خود و فرزندشان را به مخاطره نیاندازند و از رفتن به دور همی ها خود داری کنند، با خانه بهداشت ها همکاری داشته باشند، بدون ضرورت از منزل خارج نشوند و همچنان هشدارهای بهداشتی را جدی بگیرند.

انتهای پیام/
بارداری بیمارستان زایمان سلامت مادر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر