کد خبر: 1117880 A

فرمانده انتظامی کرج خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اشاره به دستگیری سارق مهرشهر گفت: در بازجویی به عمل آمده متهم به جرم ارتکابی خود مبنی بر چند فقره زورگیری اعتراف که در این خصوص پرونده تشکیل و به پلیس آگاهی استان ارسال شد.

به گزارش ایلنا از البرز، سرهنگ علی قاسم پور در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره زورگیری در منطقه فاز4 مهرشهر؛ بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 21 فاز4 مهرشهر قرار گرفت.

وی گفت: بلافاصله ماموران گشت به محل اعزام و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد فردی با خودروی شخصی خود داخل اتوبان در حال حرکت بوده که در این حین یک دستگاه خودرو ام وی ام دارای 4 نفر سرنشین سد راه وی شده که منجر به توقف خودرو می شود و سرنشینان خودرو ام وی ام با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه و وجه نقد وی کرده و از محل متواری شدند.

سرهنگ علی قاسم پور افزود: شماره پلاک خودرو توسط مالباخته اعلام که در بررسی های بعمل آمده و اقدامات پلیسی؛ محل اختفاء سارق شناسایی و دستگیری وی در دستور کارماموران پلیس قرارگرفت و با اقدامات تخصصی وهماهنگی قضایی و تشکیل تیم عملیاتی به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه؛ ماموران موفق به دستگیری راننده خودرو شدند که در این رابطه تلاش در جهت دستگیری همدستان وی در دستور کار ماموران قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود: در بازجویی به عمل آمده متهم به جرم ارتکابی خود مبنی بر چند فقره زورگیری اعتراف که در این خصوص پرونده تشکیل و به پلیس آگاهی استان ارسال شد.

انتهای پیام/
سارق زورگیر نیروی انتظامی شهرستان کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر