کد خبر: 1117824 A

رئیس پلیس راهور استان زنجان :

رئیس پلیس راهور استان زنجان گفت: با اعمال محدودیت تردد روزانه 250 تا 300 خودرو در استان زنجان اعمال قانون می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان ، عباس مظفری، رئیس پلیس راهور استان زنجان، امروز با اعلام این خبر با اشاره به اینکه همچنان محدودیت‌ها در استان زنجان براساس رنگ‌بندی اعلام شده اعمال می‌شود ، گفت : محدودیت شبانه در زنجان از ساعت 12 شب تا 3 صبح اعمال می‌شود.

 رئیس پلیس راهور استان زنجان، با بیان اینکه ساعت محدودیت شبانه در زنجان تغییر کرده است تصریح کرد: بعد از عاشورا و تاسوعای حسینی محدودیت‌ شبانه در زنجان از ساعت 10 شب اعمال خواهد شد.

وی، با تاکید براینکه محدودیت ورود خودروهای غیربومی در زنجان به دلیل قرمز بودن وضعیت زنجان اعمال می‌شود ابراز کرد: در صورت مشاهده تردد خودروهای غیربومی در سطح شهر زنجان، اعمال قانون صورت می‌گیرد.

این مسئول در استان زنجان،  با تاکید براینکه روزانه در استان زنجان 250 تا 300 خودرو به دلیل عدم توجه به طرح محدودیت‌های تردد اعمال قانون می‌شوند ابراز کرد: در مبادی‌ ورودی شهر زنجان نیروهای راهور مستقر هستند و جلوی ورود خودروهای غیربومی به زنجان را می‌گیرند.

مظفری با بیان اینکه محدودیت‌ها برای حفظ سلامت مردم اعمال می‌شود خاطر نشان کرد: متاسفانه عده‌ای از مردم نسبت به محدودیت‌ها بی‌توجه بوده و این نشان می‌دهد که مردم نسبت به گذشته به موضوع کرونا بی‌تفاوت شدند.

انتهای پیام/
اعمال محدودیت تر/رئیس پلیس زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر