کد خبر: 1117611 A

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با شناسایی ۹۷۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۱ هزار و ۶۵۵ و بیماران سرپایی مثبت به ۵۸ هزار و ۱۱ نفر رسید.

به گزارش ایلنا از همدان، محمد طاهری افزود: همچنین با فوت ۶ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۴۳۶ مورد رسیده است.

 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۲۶۴ مورد بود که ۲۲۹ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۱۳ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۹ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۵، بهار یک هزار و ۱۲۹، تویسرکان یک هزار و ۱۶۶، رزن ۹۰۰، درگزین ۳۰۹، فامنین ۳۴۷ و کبودراهنگ یک هزار و ۱۵۳ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون چهار هزار و ۱۳۹نفر در ملایر، ۲ هزار و ۶۳۳ نفر در نهاوند و هشت هزار و ۳۵۵ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده‌اند.

انتهای پیام/
دانشگاه علوم پزشکی استان فوت مدیر روابط عمومی مرگ همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر