کد خبر: 1117551 A

مدیرکل امور شهری و شورا‌های استانداری قزوین گفت: لازم است اعضای شورای شهر در شهرهای مختلف استان بدون توجه به حواشی مطابق با قوانین در اولین فرصت شهردارنی متخصص و متعهد انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مصطفی صالحی با تاکید بر انتخاب شهرداران متعهد و دارای تخصص اظهار کرد: لازم است اعضای شورای شهر در شهرهای مختلف استان بدون توجه به حواشی مطابق با قوانین در اولین فرصت شهردارنی متخصص و  متعهد انتخاب کنند.

مدیرکل امور شهری و شورا‌های استانداری قزوین ادامه داد: باتوجه به آغاز فصل پروژه‌های عمرانی لازم است شهرداران سریع‌تر انتخاب شوند تا فعالیت‌ها و پروژه‌ها پیش رفته و بودجه‌های لازم برای پروژه‌های نیمه تمام نیز در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه منتخبین مردم در ششمین دوره شورای شهر در هفت شهر شهرداران را تغییر نداده‌اند گفت: شهرداران شهرهای آبگرم، بیدستان، کوهین، سیردان، شریفیه، عصمت آباد و دانسفهان همچنان در سمت خود باقی مانده و به کار خود ادامه می‌دهند.

صالحی گفت: به تعدادی از شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر استان برای پرداخت بدهی‌های ضروری و معوقات ۱۳ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

انتهای پیام/
استان قزوین بودجه شورای شهر شهرداران حواشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر