کد خبر: 1117098 A

مدیر مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم (ع) مشهد از نصب دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس در اورژانس جدید این بیمارستان برای بیماران کرونایی خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد،  حسن خداپرست در این باره افزود: این اقدام در راستای توسعه خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کووید ۱۹ به همت مدیران دانشگاه و مساعدت هیات امنای ارزی وزارت بهداشت و شرکت "احیا درمان پیشرفته" انجام شده که در چند روز آتی راه اندازی خواهد شد.

وی بیان کرد: به دلیل افزایش قابل توجه تعداد مراجعان و بیماران بستری مبتلا به کووید-۱۹ به این مرکز درمانی و نیاز مبرم به دستگاه سی تی اسکن، شرکت" احیا درمان پیشرفته" به شکل خیرانه ای قبل از عقد قرارداد و دریافت وجه از وزارت بهداشت و یا دانشگاه علوم پزشکی مشهد، این دستگاه را در اختیار بیمارستان قرار داد.

وی افزود: پیش از این بیماران مبتلا به کرونا باید برای انجام سی تی اسکن ریه به طبقه منفی یک بیمارستان مراجعه می کردند که این موضوع خود موجب انتشار بیماری می شد اما در حال حاضر تمام اقدامات برای بیماران در اورژانس قابل انجام است.

وی با تاکید بر اینکه پس از انتشار خبر کمبودهای بیمارستان قائم(عج) مردم به کمک ما شتافته اند، عنوان کرد: شورای مشارکت های مردمی بیمارستان موظف شده است تا به نیات خیرخواهانه مردم پاسخ دهد تا کادر درمان به جز مشکلات مراقبت از بیماران، نگران کمبود تجهیزات نباشند.

انتهای پیام/
بیمارستان خدمات رسانی درمان مشهد مشارکت های مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر