کد خبر: 1117056 A

معاون فرماندار آبیک:

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار آبیک گفت: در هفته گذشته تعداد بیماران بستری نسبت به چهار ماه گذشته سه برابر افزایش یافته و در حال حاضر در مرز هشدار و شرایط بحرانی قرار داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی اکبر رشوند با اشاره به وضعیت کرونا در شهرستان آبیک گفت: در شهرستان آبیک تعداد تخت‌های ویژه بیماران مبتلا به کرونا 40 تخت است و در حال حاضر 10 نفر نیز بیشتر از این ظرفیت در بیمارستان بستری بوده و تخت‌های بیمارستان‌های شهدا و ولیعصر پر شده است.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار آبیک ادامه داد: در هفته گذشته تعداد بیماران بستری نسبت به چهار ماه گذشته سه برابر افزایش یافته و در  حال حاضر در مرز هشدار و شرایط بحرانی قرار داریم.

وی عنوان کرد: تا کنون 19 هزار نفر در شهرستان آبیک علیه کرونا واکسینه شده‌اند و این روند همچنان ادامه دارد.

این مقام مسئول با بیان اینکه رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در برگزاری مراسمات عزادرای محرم ضرورت دارد، بیان کرد: در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی آمار بیماری افزایش یافته و امکانات مراکز درمانی پاسخگو نخواهد بود.

وی افزود: به دلیل اهمیت سلامت افراد، بازرسان سلامت از محل‌هایی برگزاری مراسم عزاداری بازدید می‌کنند و نظارت‌ها تا پایان ماه صفر ادامه می‌یابد و اداره تبلیغات اسلامی آبیک نیز باید ضمن داشتن نظارت با ناقضان شیوه نامه‌های بهداشتی برخورد کند.

رشوند در پایان گفت: نظارت‌ها بر فعالیت اصناف و مکان‌های پرجمعیت همچنان ادامه دارد و با متخلفان نیز برخورد   قانونی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/
بیمارستان سلامت فرماندار مراکز درمانی معاون سیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر