کد خبر: 1116647 A

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مراکز بیمارستانی تزریق رمدسیویر به بیماران سرپایی در مشهد به ۶ مرکز افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، شاپور بدیعی با بیان اینکه برخی از بیماران مبتلا به کرونا نیازی به بستری دائم در بیمارستان‌ها ندارند و تنها نیازمند داروی تزریقی رمدسیویر هستند، گفت: به منظور ارائه خدمات مناسب به این دسته از بیماران، ۶ بیمارستان شامل ناظران، جواد الائمه (ع)، بنت الهدی، ثامن الائمه (ع) و رضوی برای تزریق رمدسیویر در مشهد تعیین شده است تا بیماران بتوانند به سهولت خدمات را دریافت کنند.

وی افزود: در قالب این طرح بیمارستان رضوی به صورت ۲۴ ساعته و سایر بیمارستان‌های ارائه دهنده خدمات رمدسیویر از ساعت ۷.۳۰ الی ۱۹.۳۰ فعال هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونا با بیان اینکه داروی رمدسیویر داروی بیمارستانی است و از این طریق زیر پوشش تعرفه‌های بیمه‌ای قرار می‌گیرد ادامه داد: با اجرای این طرح فشار و بار مراجعه به بیمارستان‌های ریفرال کاسته می‌شود تا بتوان ارتقای کیفی و کمی خدمات رسانی به بیمارانی که نیازمند خدمات بستری هستند را بیش از پیش شاهد بود.

در حال حاضر بیمارستان‌های ناظران واقع در قاسم آباد، بیمارستان جواد الائمه (ع) در بلوار وکیل آباد، بیمارستان بنت الهدی در خیابان بهار، بیمارستان امام سجاد (ع) در بزرگراه شهید آوینی و بیمارستان ثامن الائمه (ع) ناجا واقع در عدل خمینی (اولویت نیرو‌های مسلح)، بیمارستان رضوی واقع در بزرگراه آزادی بعد از پل قائم (عج) به عنوان مراکز بیمارستانی تزریق رمدسیویر در شهر مشهد تعیین شده اند.

انتهای پیام/
بزرگراه پوشش دانشگاه علوم پزشکی درمان مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر