کد خبر: 1116508 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در حال حاضر 30 هزار نفر در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان مشغول به کار هستند که با تکمیل طرح‌های در دست اجرا این میزان به بیش از 55 هزار نفر می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمیدرضا خانپور با اشاره ه سرمایه گذاری‌های صورت گرفته در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان گفت: تا کنون یک‌هزار و 700 سرمایه گذار در استان جذب شده  و حدود ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار زمین در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین ادامه داد: ایجاد زیر ساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان از اهداف مهم ما به شمار می‌آید و این امر به جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی منجر می‌شود.

وی عنوان کرد: با توجه به موقعیت استان و دسترسی به راه‌های ارتباطی و نزدیکی به پایتخت، علی رغم تحریم‌های موجود در سال‌های اخیر میزان سرمایه گذاری رشد یافته که باعث افتخار است.

این مسئول اظهار کرد: در حال حاضر 30 هزار نفر در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان مشغول به کار هستند که با تکمیل طرح‌های در دست اجرا این میزان به بیش از 55 هزار نفر می‌رسد.

وی تاکید کرد: البته علاوه بر جذب سرمایه گذار جدید لازم است با همکاری سایر دستگاه‌های متولی مشکلات واحدهای صنعتی را حل کرده و واحدهای راکد را مجدد فعال کنیم و امیدواریم با حمایت دولت جدید روند سرمایه گذاری در استان که رو به رشد است ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/
اشتغال میزان صنعتی شهرک نواحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر