کد خبر: 1115737 A

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ از بازنشستگی «امیدعلی مرآتی» مدیرعامل سابق این شرکت خبر داد و گفت: «محمد مرادی» معاون بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق استان به عنوان سرپرست جدید این شرکت منصوب شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، افشین محلوجی از برگزاری آِیین تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با حضور معاون توزیع برق کشور از طریق ویدئو کنفرانس، افشین کریمی معاون امور توسعه انسانی استانداری کرمانشاه  و "علی اسدی" مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب کشور خبر داد و افزود: امید علی مراتی پس از سالها خدمت صادقانه، به افتخار بازنشستگی نائل آمده است و به جای او "محمد مرادی" به عنوان سرپرست جدید این شرکت در استان از سوی وزارت نیرو معرفی شده است.

او بیان داشت: محمد مرادی سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق پیش از این معاونت بهره برداری و مشاور مدیر عاملی این شرکت را برعهده داشته است.

شرکت توزیع برق استان کرمانشاه ۱۱ هزار و ۷۵۸ کیلومتر شبکه هوایی، ۱۷ هزار و ۹۶۸ ترانس با تولید ۲ هزار و ۱۵۳ مگاوات شبکه توزیع،  ۲۶۹ فید عمومی و ۳۱ فید تخصصی دارد.

تعداد مشترکان عمومی (ادارات، نهاد و ارگان ها) این شرکت سه هزار و ۲۵۰ مشترک، مشترکان کشاورزی (چاه آب) هفت هزار و ۴۰۰، مشترک صنعتی سه هزار و ۱۱۱ و مشترک تجاری هشت هزار و ۹۰۰ است.

انتهای پیام/
تودیع و معارفه منصوب شرکت توزیع نیروی برق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر