کد خبر: 1115709 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند توزیع سلاح و کشف 58 قبضه کلت در "کرمانشاه" با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی از فعالیت اعضای یک باند توزیع اسلحه و اینکه قصد انتقال تعداد قابل توجهی سلاح از مرزهای غربی به داخل استان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی خودرو پراید قاچاقچیان در محورهای "اورامانات" شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس در فرصتی مناسب نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های انجام گرفته 58 قبضه سلاح غیرمجاز به همراه 116 تیغه خشاب کشف شد.

سردار جاویدان همچنین از دستگیری 2 نفر در این رابطه و معرفی آن ها به دستگاه قضایی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

وی در ادامه از کشف 989 قبضه سلاح جنگی و شکاری طی سال جاری در استان اشاره کرد و گفت: 14 هزار و 516 عدد فشنگ نیز در این راستا کشف شده است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین از انهدام 5 باند و کشف 11 محموله سلاح غیرمجاز خبر داد و گفت: با تلاش ماموران 14 نفر از اعضای باندهای متلاشی شده هم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

سردار جاویدان در پایان مبارزه با قاچاقچیان سلاح و مهمات و صیانت از امنیت جامعه را از مهمترین برنامه‌های و اولویت های پلیس کرمانشاه عنوان کرد.

انتهای پیام/
دستگیری کلت سلاح غیر مجاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر