کد خبر: 1115688 A

آل بویه خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از افزایش ۷۰ درصدی خلع ید زمین‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در چهار ماه نخست ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل‌بویه افزود: ۲۶ هزار و ۵۰۰ مترمربع از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان در قالب ۱۸ فقره قرارداد از ابتدای فروردین تا پایان تیر امسال خلع ید شده است.

وی بیان کرد: خلع ید اراضی صنعتی چهار ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال ۹۹ حدود ۷۰ درصد افزایش داشت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تصریح کرد: در مدت مشابه سال گذشته ۱۵ هزار و ۶۲۵ مترمربع اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان در قالب پنج فقره قرارداد خلع ید شد.

وی خاطرنشان کرد: به افرادی که زمین برای احداث شهرک صنعتی تملک کردند اما اقدامی انجام ندادند هشدار می‌دهیم که مراحل احداث را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: قراردادهایی که در سال‌های گذشته منعقد ولی به هر دلیل به سرانجام نرسیده‌اند و موجب معطل ماندن زمین در شهرک‌های صنعتی شده‌ در سریع‌ترین زمان ممکن تعیین تکلیف می‌شوند.

آل‌بویه با اشاره به برنامه‌های سال جاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان، اظهار کرد: انجام پیگیری مرتبط با ایجاد شهرک‌های صنعتی شاهرود ۲ و نواحی صنعتی افتر و تویه دروار و فرومد و همچنین پیگیری ایجاد شهرک‌های صنفی در شهرستان‌های دامغان، شاهرود و گرمسار در برنامه سال جاری این شرکت است.

انتهای پیام/
خلع ید شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان اراضی صنعتی سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر