کد خبر: 1114081 A

قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید:

قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: در حال حاضر 18 درصد واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی کشور راکد هستند که معادل 8 هزار و 50 مورد است و 10 مورد از آن‌ها در استان قزوین قرار دارند و احیای آن‌ها با جدیت در حال پیگیری است و این موضوع از اولویت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، بابک دین پرست در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که پیش از ظهر امروز برگزار شد، گفت: با اتمام طرح‌های صنعتی نیمه تمام در سطح کشور برای 2 میلیون و 300 هزار نفر فرصت شغلی ایجاد می‌شود که تعداد این طرح‌ها 77 هزار مورد است.

قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ادامه داد: 360 مورد از طرح‌های نیمه تمام سطح کشور بیشتر از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که از حمایت ویژه برخوردار خواهند شد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر یک‌هزار و 793 واحد تولیدی در سطح کشور در تملک بانک‌ها قرار دارند که برای حل مشکلات آن‌ها دستورالعمل‌هایی در نظر گرفته شده است تا این واحدها احیا شوند.

معاون وزیر کشور ابراز کرد: در حال حاضر 971 واحد تولیدی دارای مشکلات کارگری هستند که 20 مورد از آن‌ها در استان قزوین قرار دارند که برای مشکل آن‌ها کارگروه استانی و ملی درحال پیگیری هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر 18 درصد واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی کشور راکد هستند که معادل 8 هزار و 50 مورد است و 10 مورد از آن‌ها در استان قزوین قرار دارند و احیای آن‌ها با جدیت در حال پیگیری  است و این موضوع از اولویت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است.

دین پرست گفت: در شرایط کنونی استفاده حداکثری از تمام ظرفیت‌ها و امکانات بهترین راهکار برای حل مشکلات واحدهای تولیدی به شمار می‌آید.

انتهای پیام/
استان قزوین دین مشکلات معاون وزیر مشکلات واحدهای تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر