کد خبر: 1114012 A

رئیس شورای شهر اصفهان:

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید از فرصت پیش رو حداکثر استفاده را ببریم و یکی از دوران های طلایی خدمت به مردم اصفهان را رقم بزنیم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، محمد نورصالحی در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر اصفهان، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم مسئولیت سنگینی که به عنوان عضو شورای اسلامی شهر اصفهان بر دوش ما گذاشته شده است را به درستی به سر منزل مقصود برسانیم و بتوانیم توشه و ذخیره آخرت کسب کنیم.

وی افزود: باید از فرصت پیش رو حداکثر استفاده را ببریم و برای مردم شهر و شهروندان عزیز اصفهانی فعالیت کنیم و یکی از دوران های طلایی خدمت به مردم اصفهان را رقم بزنیم.

رئیس شورای  شهر اصفهان ادامه داد: از کسانی که با آرای خود از ما حمایت کردند و این جمع را به عنوان منتخب راهی شورای شهر اصفهان کردند نیز تشکر می‌کنیم و امیدوارم همانگونه که دقایقی پیش در برابر کلام‌الله مجید قسم یاد کردیم که با تکیه بر شرف انسانی امانتدار این رای باشیم، در چهارچوب قوانین وظایف خود را انجام دهیم و عدالت و انصاف و صرفه و صلاح شهر و شهروندان را مدنظر داشته باشیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم اعضای شورای ششم بتوانند از عهده مسئولیتی که پس از رای اعتماد مردم به عهده آن‌ها گذاشته شده برآیند و همدلی، اتحاد و دوستی میان اعضای این شورا که در جلسه انتخاب هیات رئیسه نمود داشت، ادامه یافته و در تمام تصمیمات اتخاذ شود.

رئیس شورای شهر اصفهان گفت: امیدوارم بتوانم صادقانه، خالصانه و مخلصانه و منصفانه در هدایت شورا و مسئولیت شورا مسئولیت‌پذیر باشم و از تک‌تک اعضای دیگر که توانایی بیشتر و شایسته‌تر بودند، کسانی که تلاش کردند و به ما رای داده‌اند تا این جمع بتواند به‌عنوان منتخبین مردم برای دوره ششم باشد سپاس‌گزارم از همه مردم و کسانی که حمایت کرده‌اند تا به این نقطه برسیم تشکر می کنم.

نور صالحی تاکید کرد: ان‌شاءالله به همه این عباراتی که به آن قسم خوردیم متعهد باشیم و هم وظایف سنگینی که در این مراسم به آن تاکید کردیم بتوانیم انجام دهیم، این جلسه به‌نظر یکی از پربارترین جلساتی است که دیدم و ان‌شاءالله بتوانیم درعین برادری یا دوستی تا پایان دوره چهار ساله در همه تصمیمات شورا کنار هم باشیم و بتوانیم صادقانه و مخلصانه کار کنیم و فقط خدا را در تصمیماتمان در نظر بگیریم.

فردی شایسته را برای مدیریت شهر انتخاب می کنیم

رئیس شورای   شهر اصفهان گفت: باید بدانیم در چنین شهری خدمت خواهیم کرد و تلاش کنیم به شعارهایی که در زمان انتخابات مطرح کردیم و در راستای جبران مواردی که اعتقاد داشتیم در شهر خالی است، عمل کنیم.

نورصالحی  ادامه داد: از مردمی که امیدوارانه و مطالبه‌گرانه پای صندوق‌های رأی حضور یافتند و از اعضای شورا که در انتخاب هیئت رئیسه نماد عالی وحدت، همدلی و همسویی شدند تشکر می‌کنم. امیدوارم در کنار دیگر اعضای هیات رئیسه بتوانیم پاسخگوی اعتماد اعضای شورا باشیم و تا پایان دوره با این همدلی فعالیت کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد: اعضای شورا بتوانند در انتخاب شهردار با وفاق و همدلی، فردی شایسته و منطبق با دیدگاه‌های شورای اسلامی شهر را انتخاب کنند.

رئیس شورای  شهر اصفهان افزود: به عنوان یک شهروند از زحمات شهردار و اعضای شورای شهر در مدیریت پنجم که دغدغه زیادی برای شهر داشتند و در راستای آن فعالیت بسیار کردند، تشکر می‌کنم.

 

انتهای پیام/
اصفهان شورای شهر شهروند شهردار اصفهان شورای اسلامی شهر اصفهان ایلنا استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر