کد خبر: 1114008 A

فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص ارتش؛

فرمانده تیپ ۲۵ نیرومخصوص ارتش گفت: وظیفه ساده رسانه، حق گویی و حق طلبی بوده و اعتماد و اطمینان مردم نیز بزرگترین سرمایه‌ای است که بایستی در میان مخاطبان خود جلب ‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، سرهنگ ستاد علی دلاور،  امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: اصحاب رسانه با توجه به فضایی که در جهان حاکم است و به خصوص فضای رسانه‌ای، فضای مجازی و فضاهای خبری و خبرگزاری‌ها، از اهمیت بسیار خاص و مهمی برخوردار هستند.

دلاور تاکید کرد: عرصه رسانه، افرادی را می‌طلبد که با ذوق، سلیقه، علم، دانش و مهارت و تخصص بتوانند در فضایی که با توجه به هجمه‌های اطلاعاتی مختلف بر علیه کشورها و سیاست‌های خاصی که هر یک دنبال می‌کنند و با شیوه‌ها و روش‌های مختلفی پیگیر اهداف شوم خود هستند، فعالیت کنند.

وی افزود: با این حجم از اطلاعات، کار هر کسی نیست که با سرعت، دقت و صحت تمام، اخبار و اطلاعات را در فضای رسانه‌ای منطقه و کشور خود داشته باشد و بتواند طوری عمل کند که اعتماد و اطمینان مخاطبان را به این رسانه جلب کرده و باعث سلب اعتبار نشود که در نهایت این امر یک مسئولیت بسیار سنگینی است.

 فرمانده تیپ ۲۵ ارتش در پایان گفت: وظیفه ساده رسانه، حق گویی و حق طلبی بوده و اعتماد و اطمینان مردم نیز بزرگترین سرمایه‌ای است که بایستی در میان مخاطبان خود جلب ‌کند.

انتهای پیام/
اصحاب رسانه جهان رسانه سرمایه فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر