کد خبر: 1113953 A

در نخستین جلسه ششمین دوره شورای شهر قزوین؛

در نخستین جلسه ششمین دوره شورای شهر قزوین با رای گیری از اعضای شورای شهر سید مهدی کاظمی با ۹ رای به عنوان سرپرست شهرداری قزوین انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نخستین جلسه ششمین دوره شورای شهر قزوین برای تعیین سرپرست شهرداری، پیش از ظهر امروز در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد.

۹ نفر از اعضای شورای شهر به سید مهدی کاظمی به عنوان فرد نهایی که مورد اتفاق نظر اعضا بود رای مثبت داده و سرپریت شهرداری قزوین شد.

در ادامه برای انتخاب اعضای کمیسیون ماده ۱۰۰ رای گیری شد و صلح جو، چگینی، اشدری، حق شناس و مهدیخانی بعنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

برای کمیسیون ماده ۷۷ نیز رای گیری شده و فرمانی، تقوی، اللهیاری و فصیحی رامندی بعنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

مانعی برای حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر وجود ندارد

رئیس شورای شهر قزوین در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات اعضای دوره پنجم شورا و شهردار گفت: در بین گزینه‌ها برای انتخاب سرپرست شهرداری از بین حدود ۳۵ نفر از کارکنان شهرداری یکی از معاونین به جمع بندی رسیدیم.

فرج الله فصیحی رامندی ادامه داد: در مجموع از کاندیداهای موجود برای سرپرست شهرداری به یک نفر اجماع داشتیم، در مرحله اول چهار نفر را برای ارائه برنامه دعوت کردیم.

وی ابراز کرد: در مرحله دوم چهار نفر دیگر به افزوده شده و در مجموع از این هشت نفر دعوت به ارائه برنامه کردیم که چند نفر انصراف داده و در نهایت از بین چهار نفر مهدی کاظمی انتخاب شد.

فصیحی رامندی عنوان کرد: در شورای شهر از حضور خبرنگاران استقبال می‌کنیم و مانعی برای حضور خبرنگاران وجود ندارد، در شورای پنجم برای حضور تعدادی از خبرنگاران ممانعت ایجاد شد، اما در این دوره مانعی وجود ندارد.

 

انتهای پیام/
شورای شهر شهرداری جلسه سید مهدی کاظمی شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر