کد خبر: 1113905 A

مدیرعامل شرکت گاز اردبیل خبر داد؛

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از جذب 2 هزار و 984 مشترک جدید در مناطق جدید تحت پوشش گاز در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار اسماعیلی با اشاره به عملکرد سه ماهه نخست سال جاری شرکت گاز استان را عنوان کرد: در سه ماهه ابتدایی سال جاری 2 هزار و 984 مشترک جدید در بخش های مختلف اعم از خانگی، تجاری و عمومی جذب شرکت گاز استان شده اند که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت تاکنون به 512 هزار 991 مشترک رسیده است.

وی در پاسخ به نحوه جذب مشترکان روستایی و شهری در استان افزود: از تعداد 2 هزار 984 مشترک جدید تعداد 1 هزار و 854 مشترک شهری و تعداد 1 هزار و 130 مشترک نیز در روستاهای تازه گازدار شده به جمع مشترکین پیوسته اند که در مجموع شرکت گاز استان هم اکنون به بیش از 375 هزار مشترک شهری و قریب به از 138 هزار مشترک روستایی خدمات ارایه می کند.

اسماعیلی در ادامه گفت: پروژه های گازرسانی به 121 روستای استان نیز در دست اقدام است که با بهره مندی این روستاها از گاز طبیعی میزان ضریب نفوذ گاز طبیعی به بیش از 98 درصد خواهد رسید.

وی به عملکرد شرکت در خصوص نصب انشعابات گاز طبیعی نیز اشاره کرد و گفت: طی سه ماهه ابتدایی سالجاری تعداد 1 هزار و 44 عدد  انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان نصب شده که از این تعداد بیش از 70 درصد در شهرها و حدود 30 درصد در روستاها است و در مجموع تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اردبیل تاکنون به 248 هزار و 69 انشعاب رسیده است.

وی در پایان از عموم مشترکین گاز طبیعی در استان درخواست کرد در صورت بروز هرگونه حادثه مرتبط با گاز طبیعی سریعاً با تلفن 194 امداد گاز تماس حاصل کرده و نسبت به قطع جریان گاز طبیعی اقدام کنند.

انتهای پیام/
گاز طبیعی سردار اسماعیلی گاز اردبیل مشترکین گاز طبیعی اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر