کد خبر: 1113373 A

در دهه ولایت انجام شد؛

در دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر ۳۷ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان مردم خیر نذورات و قربانی خود را از طریق کمیته امداد البرز و مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان رساندند.

به گزارش ایلنا از البرز، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز با بیان اینکه اهدای نذورات با هم‌افزایی مساجد، مراکز نیکوکاری و خیران که با کمیته امداد همکاری و مشارکت دارند بین نیازمندان استان انجام شد گفت: در دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر ۳۷ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان مردم خیر نذورات و قربانی خود را از طریق کمیته امداد البرز و مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان رساندند.

محمدی فرد افزود: در روز عید قربان ۲۴هزار و ۶۷۴ کیلو گوشت قربانی به ارزش بیش از ۱۷ میلیارد تومان با مشارکت خیران از طریق دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز بین مددجویان موردحمایت و سایر نیازمندان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه عید غدیر مردم خیر البرزی بیش از ۱۹ میلیارد  تومان به نیازمندان استان کمک کردند افزود: در این روز ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم به ارزش ۸ میلیارد تومان، ۵۰ هزار  بسته معیشتی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان و ۱۱۰ سری جهیزیه به ارزش ۱ میلیارد و ۶۵۰ تومان در بین نیازمندان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد البرز یادآور شد: ۵۰ زندانی غیر عمد با کمک خیران و مرکز نیکوکاری اداره کل سازمان زندان‌ها به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

انتهای پیام/
کمیته امداد امام البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر