کد خبر: 1113257 A

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری قزوین از پلمب سه واحد پذیرایی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ابلاغی ستادهای استانی و ملی مبارزه با کرونا در شیوع پیک پنجم این بیماری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نادر محمدی با اشاره به پلمب واحدهای پذیرایی متخلف در قزوین گفت: به دنبال شیوع پیک پنجم بیماری کرونا و بازدید مستمر بازرسان کمیته نظارت بر تاسیسات گردشگری استان برای کنترل و مقابله با این بیماری،  سه واحد پذیرایی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی تا اطلاع ثانوی پلمب و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

معاون گردشگری و سرمایه گذاری قزوین افزود: در شرایط کنونی نظارت بازرسان کمیته نظارت بر تاسیسات گردشگری استان متشکل از نمایندگان این اداره کل، بهداشت، اماکن، صمت و تعزیرات حکومتی تا بهبود شرایط به صورت مستمر و با جدیت ادامه دارد و بدون شک با موارد تخلف در واحدها که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد، برابر قانون برخورد خواهد شد.

محمدی با تاکید بر ضرورت عمل به دستورالعمل‌های ابلاغی توسط واحدهای گردشگری یادآور شد: هم‌استانی‌های عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای گردشگری از طریق تماس با تلفن گویای  ۰۲۸۳۳۶۸۵۰۲۴ شکایات خود را ثبت نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

انتهای پیام/
تعزیرات جامعه سرمایه گذاری گردشگری استان نادر محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر