کد خبر: 1110699 A

از امروز؛

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین‌ با بیان اینکه مشکلی در خصوص تامین مرغ در سطح این استان وجود ندارد، گفت: از امروز مرغ به وفور در بازار این استان توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، منوچهر حبیبی روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: کشتار روزانه بیش از نیاز استان بوده که البته نیازمند نظارت وکنترل بیشتر و جدی تر دستگاههای متولی است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین‌ با بیان اینکه مردم از خرید بیش از نیاز ، پرهیز کنند، اظهار داشت: هیچ‌گونه کمبودی دراین خصوص وجودندارد و در روزهای  آینده روند توزیع  مرغ کاملا عادی خواهد شد.

حبیبی با اشاره به توزیع روزانه حداقل ۱۲۰ تن مرغ در سطح استان قزوین افرود: از این میزان ۸۰ تن در بازار و۴۰ تن نیز در بین تعاونی‌های مصرف ادارات وفروشگاه های زنجیره ای توزیع می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: برنامه ریزی و اقدامات صورت گرفته از سوی ستاد تنظیم بازار استان قزوین نسبت به سایر استان های در تامین و توزیع مرغ بسیار مطلوب و اثر گذار بود.

وی خاطر نشان کرد: گزارش ها نشان داده که جوجه ریزی توسط مرغداری های در سطح استان افزایش داشته و در تامین مرغ در هفته ها و ماه های آینده مشکلی وجود ندارد.

حبیبی در ادامه افزود: براساس اخبار و  آمار، نهاده های دامی و طیور به اندازه کافی وارد کشور شده  است و در همین راستا هماهنگی های لازم و درخصوص توزیع نهاده ها در استان صورت گرفته است.

معاون استاندار با تاکید بر همکاری اتحادیه مرغداران و تعاونی ها افزود: در تامین مصرف روزانه مرغ در استان  مشکلی وجود ندارد و نظارت ها به صورت مستمر انجام خواهد شد که در توزیع مرغ اخلالی وجود نداشته باشد.

وی به توزیع روزانه مرغ برای کاهش قیمت در سطح استان اشاهر کرد و یادآور شد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص تامین مرغ در استان مشکل حل خواهد شد و فضای بهتری در هفته آینده خواهیم داشت.

انتهای پیام/
استان قزوین تنظیم بازار معاون سیاسی نهاده های دامی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر