کد خبر: 1110277 A

در استان البرز؛

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز گفت: به مناسبت ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی، افتتاح همزمان ۹ مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار و بین کارگاهی در استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از البرز، بهزاد غفاری ضمن تبریک هفته ملی مهارت و ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های کارآفرینی، اظهار داشت: باهدف مشارکت واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی استان البرز در فعالیت‌های آموزشی و به منظور توانمندسازی نیروهای شاغل در این واحدها، به مناسبت فرا رسیدن ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه ای، مجوز افتتاح همزمان ۹ مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای جوار و بین کارگاهی در واحدهای صنعتی استان البرز از طریق ویدئوکنفرانس، صادر شد. 

غفاری با اشاره به رسالت اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در توانمندسازی اقشار مختلف جامعه از جمله شاغلان صنایع و صنوف، ایجاد مراکز آموزش جوار و بین کارگاهی در کنار واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی و توجه بیشتر به امر آموزش‌های مهارتی را باعث ارتقاء سطح دانش و مهارت نیروی انسانی بنگاه‌های اقتصادی دانست. 

وی ابراز امیدواری کرد: با استقرار سیستم‌های آموزشی و مراکز جوار و بین کارگاهی در صنایع استان به‌توان گام‌های موثری برای افزایش بهره‌وری و نیل به اهداف کمی و کیفی صنایع استان برداشت.

انتهای پیام/
آموزش فنی و حرفه ای استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر