کد خبر: 1109074 A

معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور:

معاون قضائی و حقوقی سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور گفت: در زمان ریاست آیت الله رئیسی سند تحول قوه قضائیه مطرح شد که اقدامی ارزشمند به شمار می‌آید و از جمله ویژگی‌های آن توجه به گام دوم انقلاب است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمود صفری در مراسم تکریم و معارفه دادستان نظامی استان که صبح امروز در بستر فضای مجازی برگزار شد، گفت:  داشتن سعه صدر که ظرفیت زیادی را در راستای رسیدگی به امور در افراد ایجاد می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است مسئولین بویژه در دستگاه قضا این ویژگی را دارا باشند.

معاون قضائی و حقوقی سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور ادامه داد: داشتن شرح صدر در افرادی که قضاوت را به عهده دارند از اهمیت بالاتری برخوردار است؛ چرا که بدون آن افراد کم ظرفیت شده و امکان دارد نتوانند حق را ادا کنند؛ در واقع دارا بودن این ویژگی یکی از عوامل رسیدن به موفقیت به شمار می‌آید.

 وی ابراز کرد: در زمان ریاست آیت الله رئیسی سند تحول قوه قضائیه مطرح شد که اقدامی ارزشمند به شمار می‌آید و از جمله ویژگی‌های آن توجه به گام دوم انقلاب است؛ باتوجه به ارزشمند و مفید بودن این اقدام در دوره جدید ریاست قوه قضائیه نیز پیگیری می‌شود.

صفری گفت: تاکید بر چرخش‌های تحول آفرین در راستای رسیدن به آرمان‌های انقلاب از جمله مواردی است که در سند تحول قوه قضائیه مورد توجه قرار گرفته است و  حرکت برای تحقق آن ضرورت دارد.

انتهای پیام/
انقلاب قوه قضائیه معارفه معاون نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر