کد خبر: 1109052 A

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد ؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از امروز امکان ثبت نام برای افراد ۴۸ سال به بالا در استان هرمزگان فراهم شده و افرادی که در این سن قرار دارند برای ثبت نام به پرونده الکترونیک سلامت مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، فاطمه نوروزیان اظهار کرد: در سومین روز از مرداد ماه، با جان باختن ۸ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به یکهزار و ۶۱۰ نفر رسید، جان باختگان ۶ آقا و ۲ خانم از شهرستان‌های بندرخمیر، میناب و رودان بودند.

وی ادامه داد: ۲۶۳ بیمارجدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و اکنون در مجموع ۹۸۰ نفر در بیمارستان‌های استان تحت مراقبتند.

نوروزیان افزود: از مجموع بستری ها، ۱۰۹نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۱ نفر از آنها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تصریح کرد: از امروز امکان ثبت نام برای افراد ۴۸ سال به بالا در استان فراهم شده و افرادی که در این سن قرار دارند برای ثبت نام به پرونده الکترونیک سلامت مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: افراد بالای ۵۰سال که تاکنون واکسن دریافت نکرده و یا در سامانه سلامت ثبت نام نکرده اند با وارد شدن به سامانه سیب به نشانی salamat.gov.ir برای دریافت واکسن اقدام کنند.

انتهای پیام/
الکترونیک بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی سلامت هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر