کد خبر: 1109013 A

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین:

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: برای حل مشکل چشمک‌زن شدن چراغ‌های راهنمای سطح شهر انواع راهکارها از جمله نصب یو.پی.اس و باتری‌های خورشیدی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با همراهی شرکت برق راهکاری اتخاذ شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین، شیما زرآبادی‌پور گفت: در زمان‌های قطع برق بویژه در ایام گرم سال یا زمان‌های افت و نوسانات بسیار زیاد ولتاژ برق، برخی چراغ‌های راهنمای سطح شهر چشمک‌زن می‌شوند.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین افزود: برای حل این مسئله انواع راهکارها از جمله نصب یو.پی.اس(منبع تغذیه بدون وقفه یا برق اضطراری)، باتری‌های خورشیدی و سایر موارد مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با همراهی شرکت برق راهکاری اتخاذ شود.

وی عنوان کرد: تا زمان حل مشکل برق، تقاطع‌های سطح شهر از طریق مرکز کنترل ترافیک رصد می‌شود و با پلیس راهنمایی و رانندگی هماهنگی صورت می‌گیرد تا در تقاطع‌هایی که مشکل پیدا می‌کنند، ماموران راهنمایی و رانندگی برای انتظام‌بخشی ترافیکی حضور یابند.

زرآبادی‌پور خاطرنشان کرد: مرکز کنترل ترافیک با 147 دستگاه انواع دوربین‌ها، سطح شهر را رصد می‌کند و بخش عمده تقاطع‌ها مجهز به دوربین‌های نظارتی است که در زمان‌های قطع برق، به مدیریت هرچه بهتر ترافیک کمک می‌کند.

انتهای پیام/
باتری برق ترافیک دوربین شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر