کد خبر: 1108698 A

رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی کرج:

رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان کرج از ساخت و سازهای موجود در باغات روستاهای دروان و خوارس، هشدار داد و گفت: باتوجه به راه اندازی هوش مصنوعی، رصد اراضی در سطح استان البرز بویژه شهرستان کرج، انجام خواهد شد.

به گزارش ایلنا از البرز، یعقوب آقامحمدلنکرانی طی بازدید از ساخت و سازهای موجود در باغات روستاهای دروان و خوارس در شهرستان کرج، اظهار داشت: باتوجه به راه اندازی هوش مصنوعی رصد اراضی در سطح استان البرز به ویژه شهرستان کرج برای تغییرکاربری های غیر مجاز در اراضی کشاورزی و باغات شهرستان اقدام اکید و عملی انجام خواهد شد.

آقامحمدی لنکرانی با اشاره به تخریب ساختار و بافت روستا‌ها توسط ذینفعان محلی تصریح کرد: ما مکلف هستیم تا از هویت فرهنگی روستا‌ها به وِیژه روستاهایی که در معرض تخریب فرهنگی توسط عده‌ای سودجو بوده، دفاع کنیم. 

وی افزود: اراضی کشاورزی سرمایه های غیرقابل بازگشت بوده و حفظ کاربری آنها به سبب امنیت غذایی مردم در اولویت‌ اصلی جهادکشاورزی قرار دارد. 

رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان کرج از مردم خواست که هوشیار باشند و برای حفظ و صیانت از اراضی زراعی و باغ ها، هرگونه تبدیل و تغییر کاربری غیرمجاز را به سامانه ۱۳۱ گزارش کنند.

انتهای پیام/
ساخت و ساز اراضی کشاورزی کرج تخریب تغییر کاربری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر