کد خبر: 1107633 A

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش تاکید کرد:

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش تاکید کرد: تلاش ارتش تحقق شعار رهبر انقلاب مبنی بر محرومیت زدایی است .

به گزارش ایلنا از رشت، سرهنگ خلبان فرمانده ولی رحمانی  در سفر یک روزه خود به گیلان از طرح های عمرانی ، درمانی ،عام المنفعه و محرومیت زدایی نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران بازدید و روند تکمیل این پروژه ها را مورد بررسی قرار داد.

سرهنگ خلبان ولی رحمانی با اعلام اینکه نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران و هوانیروز قهرمان در جهت رفع محرومیت ها از ارگان های پیشتاز در این امر است ؛ افزود: تمام تلاش و رویکرد ارتش، تحقق شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب و رفع محرومیت ها در اقصی نقاط ایران اسلامی است .

مدیر اجرایی طرح های محرومیت زدایی نیروی زمینی محوری ارتش و هوانیروز قهرمان ؛ تصریح کرد: تجهیز و نوسازی مساجد، احداث پل، تجهیز خانه بهداشت، نوسازی و تجهیز بخش های بیمارستان امام حسن مجتبی فومن، ساخت مسکن محرومین در مناطق محروم، تکمیل محراب و تجهیز سیستم گرمایشی و سرمایشی مصلای شهرستان فومن از اهم پروژه های ارتش ایران است که به دستور فرماندهی نیروی زمینی ارتش امیر سرتیپ کیومرث حیدری و امیر سرتیپ یوسف قربانی فرماندهی هوانیروز ارتش در غرب گیلان در حال  اجرا است.

سرهنگ خلبان ولی رحمانی تصریح کرد: مهرماه سال جاری همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران، بازسازی، نوسازی و تجهیز بخش های icu بیمارستان حسن مجتبی فومن، تعدادی از مساجد و خانه بهداشت در مناطق محروم ، تعدادی از خانه مسکن محرومین به بهره برداری می رسد .

در سفر فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش به گیلان دستور واگذاری  ۲ دستگاه کولر  به جهت شروع واکسیناسیون به درمانگاه شهدای هوانیروز شهر مالکوان  ، ۱۰ دستگاه یخچال ، ۱۰ دستگاه پنکه و ۲ دستگاه کولر جمعا به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان از طرف فرمانده نیروی زمینی ارتش امیر سرتیپ حیدری به بهزیستی شهرستان فومن اهداء شد. و ۱۰ هزار دستکش درمانی که صبح امروز از سوی مدیراجرای طرح های محرومیت زدایی نیروی زمینی محوری ارتش به درمانگاه شهدای هوانیروز ماکلوان قول تهیه آن داده شده بود عصر امروز تهیه و به مدیران این درمانگاه تحویل داده شد.

انتهای پیام/
ارتش جمهوری اسلامی ایران بهزیستی رهبر انقلاب رهبر معظم انقلاب مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر