کد خبر: 1107060 A

گزارش ویدئویی ایلنا از اصناف؛

تعطیلی اصناف تا امروز یکی از راهکارهای اصلی ستاد مقابله با کرونا بوده، در این گزارش صاحبان مشاغل قزوین از تعطیلی‌ها گفته و ضمن گلایه از سوء مدیریت و نبود واکسیناسیون عنوان می‌کنند که تعطیلی‌های مکرر آسیب زیادی را به آنها تحمیل کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، با شیوع کرونا تمام جهان بویژه در سال اول تحت تاثیر این ویروس قرار گرفت و بسیاری از فعالیت‌ها رو به تعطیلی و نیمه تعطیلی رفت؛ اما کم‌کم نوع عملکرد و مواجهه با آن به گونه‌ای پیش رفت که‌ فعالیت‌ها هرچند با محدودیت‌های خاص ،دوباره از سر گرفته شد و ساخت واکسن این روند را سرعت بخشید.

اما روند مقابله  در تمام کشورها به یک نحو پیش نرفت، نحوه مدیریت کرونا  نارضایتی‌هایی را در زمینه‌های متفاوت بخصوص در  نحوه برخورد و عملکرد مسئولان با این بحران به همراه داشته؛ اصناف یکی از بخش‌هایی هستند که کرونا آنها را با تعطیلی‌های متوالی و گاه ورشکستگی روبه‌رو کرده و متاسفانه این روند همچنان ادامه دارد.

در این گزارش تصویری صاحبان اصناف ضمن انتقاد از نحوه عملکرد دولت در این باره می‌گویند : همه جوره پای مصوبات ستاد بودیم و مغازه‌ها را یک دوره یک ماهه و ۱۵ روز بستیم؛ اما هیچ جوابی نگرفتیم آیا چیزی عوض شد که دوباره باید اصناف تعطیل باشند.آیا واکسیناسیون سریع گروه هدف که بارها از سوی مسئولان وزارت بهداشت قول آن را شنیده ایم راهکار بهتری برای مدیریت کرونا نیست؟ کاش مسئولان کمی بیشتر به فکر مردم بودند.

 

گزارشگر: محمد تقوایی

تصویربردار: محمد حاجت نیا

تدوینگر: سید مصطفی جعفری

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 100.30M | زمان ویدئو: 00:10:22
وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اصناف تعطیلی بازار کروناویروس ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر