کد خبر: 1106888 A

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی:

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: نرخ مصوب انواع نان در استان افزایش ندارد و هیچ واحد نانوایی نمی‌تواند به بهانه افزایش قیمت این ماده خوراکی در تهران تغییری در قیمت‌های ‌مصوب نان در استان اعمال کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمشید زند افزود: واحدهای نانوایی استان مرکزی که به صورت خودسرانه اقدام به افزایش قیمت کنند، مشمول تخلف شده و با آنان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: مردم در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمت در تحویل انواع نان می‌توانند موارد را با شماره ۱۲۴ اعلام کنند تا به عنوان گران فروشی با متخلفان این حوزه برخورد شود.

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی اظهار داشت: اتاق اصناف استان با توجه به تورم موجود درجامعه پیشنهاد افزایش قیمت انواع نان را به کارگروه آرد و نان داده است، اما تاکنون با این درخواست موافقت نشده است.

زند تصریح کرد: نظارت بر واحدهای نانوایی و برخورد با تخلفات به خصوص گران فروشی و کم فروشی، مطالبه جدی مردم است و این موضوع در اولویت کاری مجموعه بازرسان قرار دارد.

وی بیان داشت: گشت‌های مشترک بازرسی از واحدهای نانوایی استان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره اماکن نیروی انتظامی به صورت روزانه در حال انجام است و موارد بهداشتی و تخلفات احتمالی اعم از گران فروشی، کم فروشی و درج نشدن قیمت از سوی کارشناسان به متصدیان واحدها تذکر داده می‌شود. 

انتهای پیام/
نرخ مصوب نان عدم افزایش قیمت در استان مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر