کد خبر: 1106848 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

با حکمی از طرف رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، میثم اکبرپور به عنوان رئیس کمیته مسئولیت اجتماعی در فدراسیون ورزش کارگری کشور، معرفی شد.

میثم اکبرپور در گفت و گو با ایلنا گفت: کمیته مسئولیت اجتماعی با هدف ارتقا مسئولیت پذیری اجتماعی جامعه هدف، سازمان های دولتی و غیر دولتی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی و آحاد افراد جامعه تشکیل شده است.

وی با اشاره به چند مورد از اهداف کمیته افزود: همچنین ایجاد زمینه همکاری و جلب مشارکت‌های سازمان های دولتی و غیر دولتی، سازمان های مردم نهاد و خیرین، پیش گیری و کاهش پیامدهای منفی اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و فرهنگی در سطح کشور که با تدوین آیین نامه ای جامع و تعیین راهبردهای مناسب صورت می گیرد، مورد توجه این کمیته خواهد بود.

اکبرپور تصریح کرد: اعضای کمیته مسئولیت اجتماعی در چندین حوزه فعالیت خواهند داشت و سیاست ها و راهبرد ها در این موارد قطعا بسیار مدون می شود. همچنین اهدافی همچون فرهنگ سازی؛ آموزشی و پژوهشی؛امدادی، جهادی و عملیاتی؛ حمایت از مردم در شرایط نا پایدار و اضطرار؛ حمایت از منابع طبیعی و محیط زیست و حمایت از کارگران و مخاطرات احتمالی در این کمیته دنبال خواهد شد.

رئیس کمیته مسئولیت اجتماعی با عنوان اینکه این کمیته بعد از فدراسیون فوتبال در کشور با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های موجود تاسیس و آغاز به کار خواهد کرد، گفت: بی شک دغدغه های اجتماعی و زیست محیطی هیات مدیره، باعث اجرای اقدامات داوطلبانه برای توسعه و بهبود کیفیت اجرایی خواهد شد که از این سو واقعا نیازمند حمایت دستگاه های مربوط دولتی و غیر دولتی هستیم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم.

میثم اکبرپور که پیشتر دبیر هیات ورزش کارگران استان البرز و رئیس انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی بود و در زمان بحران ها، مسئولیت اعزام تیم های آفرود را به مناطق بحران زده در سطح کشور بر عهده داشت بنا بر پیشنهاد خلیل عبداللهی رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون، کار، رفاه اجتماعی استان البرز، مسئولیت ریاست دومین کمیته مسئولیت اجتماعی فعال کشور را با حکمی از طرف جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری بر عهده گرفت. 

انتهای پیام/
فدراسیون ورزش کارگری کمیته مسئولیت اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر