کد خبر: 1106723 A

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف ۳۴۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب‌های هرمزگان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سردار حسین دهکی اظهار کرد: مرزبانان  استان در راستای مبارزه بی امان با قاچاقاچیان سوخت، با انجام اقدامات اطلاعاتی، از انتقال مقادیر قابل توجهی سوخت در سواحل بندرچارک مطلع و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مرزبانان حین پایش نوار مرزی و گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، در جنوب جزیره هرمز به سه فروند موتور لنج حامل سوخت قاچاق که در حرکت بودند، مشکوک شدند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به توقیف سه فروند شناور موتور لنج در این عملیات، تصریح کرد: در بازرسی دقیق از شناورهای توقیفی مقدار 340هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل ، 500گرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک دستگاه تلفن ماهواره ای به ارزش یک میلیارد و 20 میلیون ریال کشف شد.

سردار دهکی با اشاره به دستگیری 21 قاچاقچی در این رابطه، خاطرنشان کرد: قاچاقچیان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند مرزبانان هرمزگان با اشرافیت اطلاعاتی کوچکترین تحرکات را در نوار مرزی آبی زیر نظرگرفته و با هرگونه اقدام سودجویانه قاطعانه برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/
اقتصاد تلفن قاچاق مواد مخدر هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر