کد خبر: 1106626 A

رویای 8 ساله شیرازی ها محقق شد؛

پس از هشت سال، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز، با هدایت علی‌اصغر کلانتری با پیروزی۳ بر صفر مقابل گل ریحان بعد از هشت سال به لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش ایلنا شامگاه دوشنبه ۲۸ تیر، تیم فجر شهید سپاسی شیراز با نتیجه ۳ بر صفر حریف خود تیم گل ریحان البرز را در خانه شکست داد تا صعودی مقتدرانه را در پایان یک فصل پرفراز و نشیب، برای خود رقم بزند. 

حسین ناییجی، محمد قنبری، پویا پورعلی، امیرحسین صدقی، پوریا زارع، علی نبی زاده، حمید نعمتی، دانیال کردستانی، میلاد احمدی، سعید زارع و فرزان دانا بازیکنانی بودند که علی اصغر کلانتری در ترکیب ثابت فجرسپاسی قرار داده بود.

فجر در دقیقه ۹ توسط دانیال کردستانی، در دقیقه ۵۸ توسط حمید نعمتی از روی نقطه پنالتی و در دقیقه ۹۴ توسط رضا آقابابایی به گل رسید و با ۶۰ امتیاز، صدرنشین باقی ماند و به عنوان قهرمان لیگ یک به لیگ برتر فوتبال ایران راه یافت.

آخرین سابقه حضور فجر شهید سپاسی در لیگ برتر فوتبال ایران، به سال ۹۲-۹۳ باز می‌گردد که بازی‌ها را مربیگری غلامحسین پیروانی آغاز کرد و در ادامه و هنگامی که سکان هدایت این تیم در دستان مرحوم یاوری بود، سقوط کرد.

فجر شهید سپاسی، به عنوان یکی از پرطرفدارترین تیم‌های فوتبال کشور، با صعود خود، بیست و هشتم تیرماه را برای مردم شیراز و فارس ماندگار کرد تا بعد از سال‌ها شاهد حضور یک نماینده در بالاترین رده فوتبال ایران باشند.

 

انتهای پیام/
فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر فجر شهید سپاسی محمد قنبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر