کد خبر: 1106196 A

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از راه‌اندازی سیستم سیگنالینگ قطاربرقی شهرجدیدهشتگرد_ گلشهر (کنترل هوشمند حرکت قطار) در شهریور ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، ‌مسعود حق لطفی با اشاره به راه اندازی قطاربرقی شهرجدید هشتگرد_ گلشهر اظهار داشت: این مسیر با اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان در حال بهره‌برداری است و در زمان حاضر خطوط ریلی شمالی و جنوبی پروژه افتتاح و سیستم سیگنالینگ متروی شهر جدید هشتگرد نیز با ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار در حال تکمیل است که تا شهریور ماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

 ‌وی گفت: در زمان حاضر متروی شهرجدید هشتگرد با ۱۴ سرویس قطار ساعت ۶ صبح الی ۳ بعد از ظهر در حال فعالیت است که با نصب کامل تجهیزات سیگنالینگ (کنترل هوشمند حرکت قطار)، شمار سفرهای قطار شهری شهرجدید هشتگرد- کرج افزایش خواهد یافت.

 ‌وی با اشاره به ساخت سکوی قطار شهری ماموت توسط شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: این سکو با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در حال احداث می‌باشد که با راه اندازی آن، ساکنان مناطق بیشتری از شهرستان ساوجبلاغ تحت خدمت مترو گلشهر_ شهرجدید هشتگرد قرار خواهند گرفت و علاوه بر سهولت رفت و آمد پرسنل کارخانجات اطراف و ساکنین شهرهای کردان، کوهسار، گلسار و چهارباغ، کمک شایانی به کاهش ترافیک آزادراه کرج_ قزوین خواهد شد.

انتهای پیام/
ایستگاه مترو شرکت عمران شهر جدید هشتگرد قطار برقی گلشهر- هشتگرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر